Skandinavisk selskab for folk
der holder og holder af
ungefødende akvariefisk i naturform
Autologin:
Glemt login?

Bestyrelse og kontaktpersoner 

Formand Dag Leonard Fjeldstad (2008565)
Lønningsvegen 105, 5570 Aksdal, Norge
(+47) 95 46 69 60, 
formand@poecilia.org

Næstformand Mikael Landin (2002332)
Östra Rud 238, 715 93 Odensbacken, Sverige
46706702592
naestformand@poecilia.org

Sekretær John Kløve Christensen (2016108)
Anemonevej 16, 7600 Struer
(+45) 23444361
Sekretaer@poecilia.org

Suppleanter til bestyrelsen
1. suppleant: Ervin Petersen (2015110)
2. suppleant: Jørgen Hedegaard Andersen (1993111)

Revisor Kim Walther (1985102)
Revisorsuppleant John Kløve Christensen (2016108)

Kasserer
John Kløve Christensen (2016108)
Anemonevej 16, 7600 Struer
(+45) 23444361
kasserer@poecilia.org

Kontaktperson Norge, Dag Leonard Fjeldstad 
Lønningsvegen 105, N-5570 Aksdal
Tlf.: (+47) 95 46 69 60,
norge@poecilia.org

Kontaktperson Sverige, Mikael Landin
Östra Rud 238, 715 93 Odensbacken
Tlf.: 46706702592
Sverige@poecilia.org

Kontaktperson Færøerne,
Gunnar Lützen
Postbox 1266, FR-110 Torshavn
Tlf.: (+298) 31 30 25,
faroya@poecilia.org

Redaktør Søren Lund
Voldum-rud vej 19, 8370 Hadsten 
Tlf.: (+45) 40 79 08 99,
blad@poecilia.org

Artslistefører Michael Winther
Virksundvej 30, Kvols - 8831 Løgstrup
Tlf.: (+45) 60 89 80 39,
artliste@poecilia.org

Udenlandskontakt Jan Stenløkk  
Kyrkjeveien 10, N-4070 Randaberg
Tlf.: (+47) 51 41 08 26,
icla@poecilia.org

Webmaster Peter Iversen
Hedehusvej 85, DK-8450 Hammel
Tlf.: (+45) 40 30 31 87,
webmaster@poecilia.org